Fotoodmładzanie

Zabieg fotoodmładzania wykonywany przy użyciu systemu Energist ULTRA oparty na technologii VPL prowadzi do poprawy struktury skóry poprzez :
Postępowanie po zabiegu :
Przeciwwskazania do zabiegu VPL™ : Fotoodmładzanie
Variable Pulsed Light™ - dowiedziona skuteczność w leczeniu niedoskonałości skóry.
Technologia Variable Pulsed Light™ (VPL™), opracowana przez firmę Energist, stanowi najnowszą generację w dziedzinie wykorzystania intensywnego światła pulsacyjnego w leczeniu niedoskonałości skóry, w tym w fotoodmładzaniu oraz trwałej redukcji owłosienia.
VPL™ jest opatentowaną odmianą IPL, która emituje przefiltrowane wiązki światła o szerokim spektrum. Są one selektywnie absorbowane przez odpowiednią strukturę skóry.

Fotoodmładzanie skóry - zabieg ten jest wynikiem nowej koncepcji leczenia objawów starzenia się skóry przy pomocy żółtego światła. Wraz z wiekiem oraz długotrwałym działaniem promieni UV w naskórku i skórze właściwej dochodzi do zmian, czego wynikiem są zgrubienia, utrata elastyczności, drobne zmarszczki, zmiany barwnikowe, widoczne naczynia krwionośne, rozszerzone pory oraz inne efekty fotouszkodzeń skóry.
Zaletą fotoodmładzania jest to, że jest skutecznym i bezpiecznym zabiegiem odnowy skóry, niewymagającym okresu rekonwalescencji po zabiegu w porównaniu z innymi proponowanymi dotychczas metodami.
Ta nowoczesna metoda leczenia starzenia skóry została tak zaprojektowana, aby VPL emitował, w tym samym momencie różnej długości fale we wszystkich kierunkach. Dzięki temu można likwidować wiele efektów fotostarzenia równocześnie

Jeśli nie jest Pan/i czegoś pewny/a, proszę o kontakt  w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Galeria:

bann